Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-18 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Potřebujete poradit?

Prohlédněte si stručné informace o produktech Annie Sloan, WoodUbend...detaily naleznete v jednotlivých odkazech na bezpečnostní listy a testy.

TECHNICKÉ LISTY

ANNIE SLOAN

BARVY CHALK PAINT™ A WALL PAINT™ ANNIE SLOAN

Chalk Paint™ dekorativní barvy a Wall Paint™ barvy na zeď ANNIE SLOAN jsou netoxické, vodou ředitelné, mají extrémně nízký podíl VOC (Volatile Organic Compound – Těkavé organické látky), nezapáchají, mají mnohostranné využití a skvělou vydatnost. Vzorky obdržely certifikát Toy safety, můžete je použít na dětský nábytek, stěny v pokoji i hračky.

DĚTSKÉ POKOJE A CERTIFIKÁT BEZPEČNOSTI

Chalk Paint™Wall Paint™ jsou netoxické a dokonale bezpečné pro dětský nábytek a stěny. Kromě toho byly vzorky Chalk Paint™ a Wall Paint™ a Chalk Paint™ vosků nezávisle testovány a certifikovány jako Toy Safe podle přísných evropských předpisů (BS EN 71-3: 2013). Doporučujeme nechat vosk min. 3 týdny vytvrdnout než se budou hračky či nábytek používat.

TESTOVÁNÍ NA ZVÍŘATECH

Žádný z našich produktů nebyl testován na zvířatech. Barvy Chalk Paint™ a Chalk Paint™ Lacquer neobsahují žádné živočišné produkty, nicméně Chalk Paint™ povrchové vosky obsahují včelí vosk.

WoodUbend®️

WoodUbend Moldings jsou dekorativní dřevěné lišty, s rozdílem… když vychladnou, mají všechny vlastnosti dřeva a lze je brousit, mořit, vrtat, namáhat, natírat – vlastně cokoli, co můžete dělat se dřevem, můžete dělat s WoodUbend. Zahřejte dřevěné výlisky a ohýbají se, natahují a lze je dokonce krájet řemeslným nožem. Pomocí kvalitního lepidla na dřevo lze dřevěné lišty přilepit téměř na jakýkoli povrch. Dřevěné lišty WoodUbend se dodávají v široké škále provedení včetně lišt, svitků a středových dílů. 

Jak používáte výlisky WoodUbend?
APLIKACE VÝLISU 
Lišty WoodUbend jsou ideální pro
rychlé a snadné vylepšení vašeho
upcyklovaného nábytku a

řemeslných projektů.
Vše, co potřebujete,
je zdroj tepla(horkovzdušná pistole),

kvalitní lepidlo na dřevo a povrch,
na který WoodUbend přilepíte: – Nahřejte výlisek horkovzdušnou
pistolí, fénem nebo na pánvi. – Naneste lepidlo na povrch
nebo celou zadní stranu lišty. – Pevně ​​přitlačte na povrch. – Zahřejte ještě jednou. – Odstraňte přebytečné lepidlo
pomocí Q-tipu, dětského hadříku
nebo vlhkého štětce.


Workshop

Prodávající organizuje pro Kupující různé kurzy renovace a malování nábytku. Registrace na Workshop je možná na webu mkshabbychic.cz. Nákupem zvoleného kurzu v "obchodě".
Registrace "nákup" na Workshop je závaznou objednávkou služby. Zálohu platby za Workshop musí Kupující provést předem převodem na účet před konáním Workshopu. Výzvu k úhradě s uvedením částky, variabilního symbolu a čísla účtu dostane Kupující v emailu potvrzujícím registraci(nákup) Workshopu.  V případě, že úhrada za Workshop nebude připsána na účet Prodávajícího tři (3) dny po objednávce, Prodávající zruší rezervaci termínu Workshopu. Cena za Workshop je vždy uvedena u popisu Workshopu a je součástí objednávky.

Zobrazuji 1-7 z 7
 • Doprava ZDARMA
Kreativní workshop pro děti 11.7. se školeným lektorem Annie Sloan
 • Doprava ZDARMA
ReDesign WORKSHOP 29.5. 16:00-20:00
1 890 Kč
1 890 Kč bez DPH
1 890 Kč
1 890 Kč bez DPH
 • Doprava ZDARMA
Basic Workshop 24.9.2022 17:00-20:00
2 490 Kč
2 058 Kč bez DPH
2 490 Kč
2 058 Kč bez DPH
ks
 • Doprava ZDARMA
soukromý workshop/termín dle individuální poptávky
3 990 Kč
3 990 Kč bez DPH
3 990 Kč
3 990 Kč bez DPH
ks
 • Doprava ZDARMA
WORKSHOP pokročilé techniky
1 690 Kč
1 690 Kč bez DPH
1 690 Kč
1 690 Kč bez DPH
 • Doprava ZDARMA
Basic Workshop 27.5.2022 17:00 - 20:00
1 499 Kč
1 239 Kč bez DPH
1 499 Kč
1 239 Kč bez DPH
 • Doprava ZDARMA
MINI Basic Workshop
1 190 Kč
1 190 Kč bez DPH
1 190 Kč
1 190 Kč bez DPH
Produktů na stránku 72144216

Neúčast na Workshopu

 • V případě, že se Kupující nemůže na Workshop z vážných důvodů dostavit, je povinen o tom neprodleně informovat Prodávajícího. Pokud se Kupující nedostaví na kurz či akci, uhrazený poplatek se nevrací. Pokud se Kupující-účastník nemůže kurzu zúčastnit, může za sebe poslat náhradníka – tuto změnu akceptujeme i v den konání akce. Uhrazený poplatek je převeden na náhradníka. Pokud přihlášený zruší svou účast na kurzu, je nutné to provést zasláním e-mailu na adresuworkshop@mkshabbychic.cz. Poté vrací MK Shabby Chic účastnický poplatek nebo jeho poměrnou část takto:

  15 a více dní před konáním kurzu…..100 %
  8 – 14 dní před konáním kurzu…….50 %
  7 a méně dní před konáním kurzu……0 %

  Rozhodující je den zaslání emailu o zrušení účasti. Administrativní poplatek za storno kurzu ze strany účastníka činí 150 Kč. O tuto částku bude vždy poníženo vrácené kurzovné (nebo jeho poměrná část).

Zrušení Workshopu ze strany Prodávajícího

 • Prodávající si vyhrazuje právo Workshop zrušit. V případě zrušení Workshopu budou přihlášení Kupující informováni o zrušení emailem nebo SMS nebo telefonicky. Pokud Kupující za Workshop, který byl zrušen, zaplatil předem, bude mu kupní cena vrácena nebo bude vypořádána po vzájemné dohodě.

Zrušení registrace na Workshop ze strany Prodávajícího

 • Prodávající si vyhrazuje právo zrušit Kupujícímu registraci na Workshop bez udání důvodu, o čemž bude prodávající neprodleně informovat Kupujícího. V případě, že Kupující uhradil kupní cenu nebo zálohu za Workshop předem, bude mu tato částka v plné výši vrácena bezhotovostně na účet, ze kterého úhradu provedl.

Pokyny k Workshopu

 • Poplatek za Workshop je za jednu dospělou osobu. Workshopy jsou určeny pouze pro dospělé účastníky (netýká se kreativních kurzů pro děti) Prosíme Vás, abyste s sebou nevodili malé děti, protože jejich přítomnost ruší ostatní účastníky Workshopu. V případě, že se na Workshop dostavíte s dítětem, nebo s jinou doprovázející osobou, Prodávající si vyhrazuje právo takového účastníka z Workshopu vyloučit bez náhrady.
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
 Jsme hrdými partnery s 

Informace pro zákazníky

     

 • Jak nakupovat
 • Obchodní podmínky
 • Blog
 • Provozní doba studia/Showroomu:
 • Po - pouze po tel dohodě 
 • Út - 15:00 - 19:00
 • St - 15:00 - 20:00
 • Čt - 9:00  - 12:00
 • Pá - pouze po tel dohodě 
 • So + Ne Workshopy /možné vyzvednutí zboží po tel domluvě/
Žádost o úpravu, renovaci nábytku...

Pokud chcete svůj nábytek přeměnit na jedinečné kusy na míru, pak vám naši umělci rádi pomohou. Svoji stručnou žádost o proměnu + přiložené foto zašlete na e-mail: renovace@mkshabbychic.cz 

Kontaktní informace, kde nás najdete

Kontakty
Logo
MK Shabby chic
info@mkshabbychic.cz
(Po-Pá, 9-18 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz